پنجشنبه 30 مرداد 1393 23 شوال 1435
 
كد ملي: 
كلمه عبور: 
فرم ثبت‌نام
شناسه و يا رمز خود را فراموش كرده‌ام
عبارت مورد جستجو:
کارگاه های آموزشی

رشته خوشنویسی: 7 مرداد/ استاد عسکر محمدی تبار، 8 مرداد/ استاد عسکر محمدی تبار، 9مرداد/ استاد عباس رفیعی، 18 مرداد/ استاد رسول مرادی، 19 مرداد/ استاد احمد آریامنش، 25 مرداد/ استاد محمد کاشانی آزاد، 26 مرداد/ استاد مجتبی سبزه، 29 مرداد/ استاد محمدعلی قربانی، 31 مرداد/ استاد حبیب رمضانپور، 3 شهریور/ استاد ازهار شرکاء.

رشته نقاشی:
10 مرداد/ استاد احمد خلیلی فرد، 12 مرداد/ استاد احمد خلیلی فرد، 14 مرداد/ استاد علی تن، 20 مرداد/ استاد نادیا حبیب وند، 24 مرداد/ استاد حسن موریزی نژاد، 27 مرداد/ غلامرضا قلی پور، 29 مرداد/ استاد احمد خلیلی فرد، 2 شهریور/ استاد احمد خلیلی فرد.

رشته سفال و سرامیک: 12و 13 مرداد/ استاد حسن رعیت مقدم، 16 و 17 مرداد/ استاد مهران هوشیار، 25 و 26 مرداد/ استاد محمدعلی جمالی.

رشته منبت و معرق: 14 و 15 مرداد/ استاد مهدی طوسی، 22 و 23 مرداد/ استاد کمال میرطیبی، 27 و 29 مرداد/ استاد جعفر خواجه شیرانی، 2 و 3 شهریور/ استاد محسن کاوه.

رشته نگارگری (تذهیب قرآنی): 20 تا 24 مرداد/ استاد سلیمان سعید آبادی.

بخش ویژه (کتابت تحریری قرآن کریم): 10 تا 19 مرداد/ استاد میثم خادمان.



خوشنویسی
نستعلیق
(استاد عسکر محمدی تبار)
7/5/90 : کامران قره باغی، میلاد محمدی، علی حنیفه، موحدی، بهرام برومند، زهرا طاهر محمدی، افسانه انباز، یونس کشاورز، مهدی شفیعی، پگاه چشمی.
نفر برگزیده: کامران قره باغی

نستعلیق (استاد عسکر محمدی تبار)
8/5/90 : احمد رجبی، احمد قارلقی، پیام رشیدی، اصغر خنجری، مهرداد دباغیان، سلمان خزائی، مهدی خزائی، مهدی ابراهیمی، محمد بحیرایی.
نفر برگزیده: احمد رجبی

شکسته نستعلیق(استاد عباس رفیعی)
 9/5/90 : علیرضا عزیزی، نوشین چیت ساز، مرضیه پیرنظر، یوسف کنعان، پروین حسینی، محمدرضا خاکبازان، سید کمال الدین حسینی، تهمینه کارگرفرد، حسین یزدی، طاهره الله دادیان.
نفر برگزیده:
محمدرضا خاکبازان

نقاشیخط ( استاد احمد آریامنش)
18/5/90: علی آزاد، نوشین اسدی، عباس سیف آبادی، حمیده احسانی، مائده اسعد، محبوبه سادات نوابی، سپیده اشرفی، ملیحه سیف آبادی، سیده فاطمه زمانی، شقایق کفیلی، مائده هراتی نیک، سامان مومنی، عظیم فلاح، امین امیرنیا، علی یوسفیان، سید مرتضی میرزا رضایی.
برگزیدگان مشترک: حمیده احسانی، سپیده اشرفی، علی یوسفیان، ملیحه سیف آبادی.

نستعلیق (استاد رسول مرادی)
18/5/90: محمد ارزگانی، غفار قنبرپور، علی طوفانی، مسعود مورزمانی، علی اکبر حمیدیان، سید حسین حسینی، سید حسین موسوی، علی اصغر رسولی، علی اکبر رسولی، حسن مجرد.
برگزیدگان مشترک: غفار قنبرپور، علی طوفانی.

ثلث (استاد محمد کاشانی آزاد)
25/5/90: نیما میرجوادی، محمدرضا شبانی، علیرضا فلاحت پیشه، حسن مهربانی، سید محمود نورانی.
برگزیدگان مشترک: نیما میرجوادی، علیرضا فلاحت پیشه.

نستعلیق(استاد مجتبی سبزه)
26/5/90: محمد پورحبیب میری، علی محمدجانپور، ذبیح اله لولویی مهر، مجید آماده رزم، محسن محمدی، حمیدرضا علی خانی، علی ملک، محمدحسین رضایی، مسعود امیری، محمد موسوی.
برگزیدگان مشترک: مجید آماده رزم، محمدحسین رضایی، حمیدرضا علی خانی.

نسخ ( استاد محمدعلی قربانی)
محمود جلالی، مبین میرزاهاشمی، سید مهدی حسینی، سیدکمال بنی لوحی، امیرمهدی ناصری، مریم متین فر، فاطمه مهدیزاده، سمیرا فکری، اعظم علیزاده نیک 
برگزیدگان مشترک: فاطمه مهدیزاده، محمود جلالی، امیرمهدی ناصری، مریم متین فر، اعظم علیزاده نیک.

نستعلیق (استاد حبیب رمضانپور)
31/5/90: میثم خادمان، محمد نوروزی، ابراهیم عرب علی دوست، سید محمدصادق سخنی، علی اکبر رسولی، علی اصغر رسولی، حسام الدین نظریان، روح اله حسینی زاده، رضا اصغری.
برگزیدگان مشترک: میثم خادمان، رضا اصغری، محمد نوروزی.

(ثلث (استاد مسعود فاضلی مقدم
3/6/90: شهناز ملکی، فرزانه افتخارزاده، شادی زینلی، احمد قربانی، علی یوسفی، وحید شیخ حسنی، مهرداد درودیان، زهرا خوئینی، روح الله پایدارحسینی.
برگزیدگان مشترک: شهناز ملکی، احمد قربانی.

بخش ویژه
کتابت تحریری قرآن کریم
(استاد میثم خادمان)
10/5/90 تا 19/5/90 : امیرحسین اسدیان، علی معین، خشایار دهقان، حامد وظیفه سلوط، رضا حسینی، محمود قطّان، رضا منبتی، محمد کاظمی، علیرضا محمودیان، علی بیگی، صبانرگس سلیم آبادی، محیا سپهری، آناهیتا جورابلو، سمیرا جمشیدی، پریناز لشگری، فاطمه اسدی، مهلا مهریان، فاطمه بردستانی، نیلوفر نعمتی، نسرین سادات علایی، پرهام امیرارجمند، صدرا گلدوز، فائزه احمدی، مونا بیات، فرزاد بازیان.


نقاشی
(استاد احمد خلیلی فرد)
10/5/90 : ابراهیم اکبری، مرتضی قنبری، امیرحسین رمزگویان، مریم محبوبی، پگاه لاری، فتانه فولادی مهر، مهرنوش مقدس، سارا جلالی، آزاده حاجیونی، پروا کارخانه.

(استاد احمد خلیلی فرد)
12/5/90 : مهدی فدوی ثانی، امیرمهدی انصاری، سید محمد حسین میرباقری، سارا نعمت اللهی، طیبه گودرزی، نفیسه بنی اسدی، مهرنوش نجفی زند، فاطمه احمدی.
نفر برگزیده:
امیرمهدی انصاری.

(استاد علی تن) (نقاشیخط)
14/5/90: امین امیرنیا، محمدجواد بهرامی، عظیم فلاح، احسان زکاری.
برگزیدگان مشترک: امین امیرنیا، محمدجواد بهرامی، عظیم فلاح، احسان زکاری.

(استاد احمد خلیلی فرد)
20/5/90: پروا کارخانه، زینب کرم پور، احسان شریف فر، پگاه لاری، آزاده حاجیونی، مهرنوش مقدس، فتانه فولادی مهر، مریم محبوبی.
انجمن ایثارگران: سمیه ولیان، خدیجه حاجیلو، زهرا جانقربان، فاطمه جانقربان، تکتم فرامرزی، غلامرضا محمدپور، پرویز تقوی.
برگزیدگان مشترک: پروا کارخانه، احسان شریف فر.

(استاد حسن موریزی نژاد)
24/5/1390: فاطمه قاسمی، حکیمه صدیقیان، جلال زرگانی، فرهاد نژادی راد، سعید رمضانی، پریسا فغان.
برگزیدگان مشترک: فاطمه قاسمی، سعید رمضانی.

(استاد احمد خلیلی فرد)
27/5/90: امیرمهدی انصاری، حسن کمالی، امیرحسین سیفیان، محمد نعیمانی، علی نعیمانی، سارا جلالی، طیبه گودرزی.
برگزیدگان مشترک: سارا جلالی، طیبه گودرزی، علی نعیمانی، حسن کمالی.

 (استاد غلامرضا قلی پور)
29/5/90: فاطمه نورمحمد، زهرا خراسانی، نرگس کاشف، فاطمه جانقربان، عباس عباسی، معصومه بهرمن، مجید فراهانی، محمد کریمی، زهرا جانقربان، ناصر تقی زاده 
برگزیدگان مشترک:  مجید فراهانی، محمد کریمی، زهرا جانقربان، فاطمه جانقربان.

(استاد احمد خلیلی فرد)
2/6/90: زهره صابری، فتانه ارتجاعی بالا، خدیجه حاجیلو، نرگس اسدزاده، زینب فتوحی، ابراهیم اکبری، زهرا جانقربان، نسیم فرج اللهی، پگاه لاری، امیرحسن رمزگویان، محمد کریمی
برگزیدگان مشترک: پگاه لاری، امیرحسن رمزگویان، ابراهیم اکبری، خدیجه حاجیلو.


سفال و سرامیک
(استاد حسن رعیت مقدم آرانی)
12/5/90: حسین شادفر، محمد مسلمی جاوید، احد شکری پور، راضیه سادات واجدی، فاطمه حسنی نژاد، مینا یوسفی، شیرین حسنی، نگار عربی نژاد مقدم، فاطمه حسین زادگان، فاطمه حاجی شمس، سمیه رشیدی، فاطمه شادفر، زهرا خرمی.

(استاد حسن رعیت مقدم آرانی)
13/5/90: حسین شادفر، محمد مسلمی جاوید، احد شکری پور، فاطمه شادفر، سمیه رشیدی، زهرا خرمی.
نفر برگزیده: زهرا خرمی.

(استاد مهران هوشیار)
16/5/90: حسین شادفر، محمد مسلمی جاوید، احد شکری پور، فاطمه حسنی نژاد، مینا یوسفی، نگار عربی نژاد مقدم، سمیه رشیدی، زهرا خرمی، راضیه سادات واجدی.

(استاد مهران هوشیار)
17/5/90: حسین شادفر، محمد مسلمی جاوید، احد شکری پور، فاطمه حسنی نژاد، مینا یوسفی، نگار عربی نژاد مقدم، سمیه رشیدی، زهرا خرمی، راضیه سادات واجدی، فاطمه شادفر.
نفر برگزیده: احد شکری پور.

(استاد مهران هوشیار)
25/5/90: نگار عربی نژاد مقدم، مینا یوسفی، سمیه رشیدی، فاطمه شادفر، حسین شادفر، نیره رزمی، فاطمه حسنی نژاد، کیهان خلیلی فرد، نسیم فرج اللهی.

(استاد مهران هوشیار)
26/5/90: نگار عربی نژاد مقدم، مینا یوسفی، سمیه رشیدی، فاطمه شادفر، حسین شادفر، نیره رزمی، فاطمه حسنی نژاد، کیهان خلیلی فرد، نسیم فرج اللهی.
برگزیدگان مشترک: نگار عربی نژاد مقدم، مینا یوسفی، کیهان خلیلی فرد.


منبت و معرق
(استاد مهدی طوسی) (منبت)
14/5/90: غلامرضا یوسفی، علی خوبی، مرصاد ویسی، سمیه رشیدی، محبوبه سمیعی.

(استاد مهدی طوسی) (منبت)
15/5/90: غلامرضا یوسفی، علی خوبی، مرصاد ویسی، سمیه رشیدی، محبوبه سمیعی.
برگزیدگان مشترک: غلامرضا یوسفی، علی خوبی، مرصاد ویسی، سمیه رشیدی، محبوبه سمیعی.

(استاد سیدکمال میرطیبی) (منبت)
22/5/1390: سیامک صفا، پرویز احدپور، بابک آرین پو، سحر رفیقی، سمیه رشیدی.

(استاد سیدکمال میرطیبی) (منبت)
23/5/1390: سیامک صفا، پرویز احدپور، بابک آرین پو، سحر رفیقی، سمیه رشیدی، سمیه مشایخی.
برگزیدگان مشترک: سیامک صفا، پرویز احدپور، بابک آرین پو، سحر رفیقی، سمیه رشیدی، سمیه مشایخی.

(استاد جعفر خواجه شیرانی) (معرق)
27/5/90: پویا خواجه شیرانی، محبوبه سمیعی، جواد عبادی، سید محمد صابر موسوی، احمد دلیری دوم، محمد رحیمی.

(استاد جعفر خواجه شیرانی) (معرق)
29/5/90: پویا خواجه شیرانی، محبوبه سمیعی، جواد عبادی، سید محمد صابر موسوی، احمد دلیری دوم.
برگزیدگان مشترک: خواجه شیرانی، محبوبه سمیعی، جواد عبادی، سید محمد صابر موسوی، احمد دلیری دوم.

(استاد محسن کاوه) (معرق)
2/6/90: میلاد رجبعلی نژاد، معصومه یعقوبی، سهیلا سلامی، وجیهه سادات جلالی، سعیده رضایی، سمیه رشیدی

 (استاد محسن کاوه) (معرق)
3/6/90: میلاد رجبعلی نژاد، معصومه یعقوبی، سهیلا سلامی، وجیهه سادات جلالی، سعیده رضایی، سمیه رشیدی.
برگزیده: میلاد رجبعلی نژاد.


تذهیب قرآنی
(استاد سلیمان سعیدآبادی)
20/5 تا 24/5/90: مریم آقایی سربندانی، مریم عظیمی، مرضیه جمالی، فاطمه مرادی، مرضیه مینایی فرد، فاطمه ربیعی، بتول ثابتی، مریم هرندی زاده، پریسا عباسی، سعیده سعیدآبادی، نرگس قربانی.
برگزیدگان مشترک: مریم هرندی زاده، مرضیه مینایی فرد.